6(10) клас

Навчання в Інтернеті та професії майбутнього 

Як ви гадаєте, на скільки ефективні ваші лайфхаки? Сучасні дослідження мозку людини можуть спростувати чи підтвердити більшість з них. Перегляньте кілька відеосюжетів, які можуть довести різні теорії навчання:

Отже, чим відрізняються люди, яким вчитись легко від тих, кому навчання не дається. Це називається стилем мислення, який може бути фіксованим та мисленням зростанняТому для того, щоб навчатись ефективно варто знати деякі особливості роботи мозку людини та прцесу засвоєння інформації в ньому. Іван Примаченко. Про вміння вчитися. У цьому допоможуть стратегії ефективного навчання, якими можна ознайомитись за покликанням: 
https://static1.squarespace.com/static/56acc1138a65e2a286012c54/t/5ada14358a922d501e46dc13/1524241466900/Ukrainian+Slides.pdf 

Отже, при правильному ставленні до процесу навчання і його організації можна досягнути хороших результатів. І не залежно від того, як і де ми навчаємось, Найефективніше навчатись у спільноті. Адже сучасні технології дозволяють навчатись онлайн, не залежно від місця, часу та вартості навчання у  різних викладачів світу. Проте варто знати, що різні види навчання мають свої переваги і недоліки.  Сайти для онлайн навчання:

Точно, для вас корисними будуть курси для підготовки до ЗНО від EdEra
ТТ УкраТнська мова О Математика УкраТни 
Важливо навчатись новим вмінням, адже з великою долею ймовірності, багато професій зазнають впливу автоматизації та роботизації
 
О 
Модель 
О 
Ризик автоматизацй' 
90-1000/0 
Спортивний 
Юрист 
Телемаркетолог 
суддя 
https://espreso.tv/article/2017/07/13/robota_maybutnogo