6(10) клас

Метод Монте-Карло

Одним із методів комп'ютерного моделювання є метод Монте-Карло, якиї не зважаючи на свою назву, має відношення до України. Суть цього методу полягає у використанні імітації для приблизного відтворення реальних явищЗавдання: Створити модель для проведення комп'ютерного експеремента визначення числа Пі методом Монте-Карло засобами електронної таблиці Exsel. 

Формули для комірок:

A2     👉    =RAND()*2-1
B2     👉    =RAND()*2-1
C2     👉    =A2*A2+B2*B2
D2     👉    =10
E2     👉    =COUNTIF(C2:C11;"<1")
F2     👉    =4*E2/D2

Побудова інформаційної моделі.

Завантажте файл Урок_Побудова_моделей
1 аркуш: Задача "Оркестр"
2 аркуш: Задача Енштейна
Файл із завершеною моделлю задачі Енштейна надіслати на адресу odmytruk128@gmail.com 

 

Поняття моделі. Поняття предметної галузі. Типи моделей.


Завдання. Створіть інформаційну модель вашого кабінету інформатики у вигляді фотографії, таблиці з переліком предметів, або скористайтесь https://icograms.com/. Результат роботи збережіть як картинку і здайте вчителю. 


Системи електронного врядування

 

     Навчання в Інтернеті та професії майбутнього 

Як ви гадаєте, на скільки ефективні ваші лайфхаки? Сучасні дослідження мозку людини можуть спростувати чи підтвердити більшість з них. Перегляньте кілька відеосюжетів, які можуть довести різні теорії навчання:

Отже, чим відрізняються люди, яким вчитись легко від тих, кому навчання не дається. Це називається стилем мислення, який може бути фіксованим та мисленням зростанняТому для того, щоб навчатись ефективно варто знати деякі особливості роботи мозку людини та прцесу засвоєння інформації в ньому. Іван Примаченко. Про вміння вчитися. У цьому допоможуть стратегії ефективного навчання, якими можна ознайомитись за покликанням: 
https://static1.squarespace.com/static/56acc1138a65e2a286012c54/t/5ada14358a922d501e46dc13/1524241466900/Ukrainian+Slides.pdf 

Отже, при правильному ставленні до процесу навчання і його організації можна досягнути хороших результатів. І не залежно від того, як і де ми навчаємось, Найефективніше навчатись у спільноті. Адже сучасні технології дозволяють навчатись онлайн, не залежно від місця, часу та вартості навчання у  різних викладачів світу. Проте варто знати, що різні види навчання мають свої переваги і недоліки.  Сайти для онлайн навчання:

Точно, для вас корисними будуть курси для підготовки до ЗНО від EdEra
ТТ УкраТнська мова О Математика УкраТни 
Важливо навчатись новим вмінням, адже з великою долею ймовірності, багато професій зазнають впливу автоматизації та роботизації
 
О 
Модель 
О 
Ризик автоматизацй' 
90-1000/0 
Спортивний 
Юрист 
Телемаркетолог 
суддя 
https://espreso.tv/article/2017/07/13/robota_maybutnogo